Erkeklerde erken boşalma sorunu ve doğal çözümler

Erken boşalma, ilişki sırasında ejekulasyonun kişinin kontrolünden çıkarak beklenmeyen zamanlarda gerçekleşmesidir. Erkek bu konudaki reflkslerini yönetemez durumdadır ve kendi istediği vakitten önce boşalma eylemi gerçekleşir. Bu sorunun kökünde fizyolojik sıkıntılar olabileceği gibi özellikle günümüzde stresin her an bizi terketmediği durumlarda erken boşalma yaşanabilir. Stres kaynaklı erken boşalma tedavilerinde doktora başvurulduğunda kullanılan antidepresan gibi ilaçlar cinsel isteksizlik gibi yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle geciktirici ürün kullanımı daha net sonuçlar sağlamakta ve daha çok tercih edilmektedir.

Tedavi Yolları

İstatistiki araştırmalara göre her 5 erkekten 1 tanesinin yaşadığı bu sorunda kullanılan geciktirici nitelikli ürünlerden biri olan stag 9000geciktirici sprey hem sağlıklı oluşu hem herhangi bir yan etkisinin bulunmaması hemde kullanım kolaylığı sayesinde ön plana çıkmaktadır.
Stag 9000 ilişki sırasında kullanılan bir üründür. İçeriğinde bitki özleri ve bitkisel yağlar bulunmakta bu yağlar lidokoin denilen tıpta da kullanılan bir etken madde içermektedir. Lidokoin maddesi piyasada bulunan anestezik etkili kremlerde de bulunmaktadır. Uygulandığı yüzey üzerinde hassasiyeti azaltarak daha geç ejekulasyon gerçekleşmesini sağlar.

Nasıl Kullanmalıyım?

Stag 9000 geciktirici sprey ilişki sırasında kullanılmalıdır. Erekte olmuş penise yapılan uygulama erekte süresini minumum 30 dakika uzatır. Spreyin kullanımında belirtilen miktarın üzerine çıkmamak gerekir. Fakat herkesin hassasiyet miktarı farklı olacağından kişi kendisi için en uygun kullanım miktarını deneyerek bulacaktır. Stag 9000 kullanılırken öncelikle penis ucundan başlanmalıdır. Sünnetlik kısmına yapılacak birkaç püskürtmenin ardından fazla sıvı parmaklar yardımı ile deriye yedirilir. Ardından diğer kısımlara da sıkılır ve aynı şekilde derinin sıvıyı emmesi sağlanır. Testislere de uygulamanın yapılmasının ardından birkaç dakika beklemek gerekmektedir. Bu süre sonunda vajinaya giriş gerçekleştirilebilir.
Stag 9000 hiçbir yan etkiye sahip değildir. Gerek dünya çapındaki sağlık kuruluşları gerekse kullanıcılar bir yan etki raporunda bulunmamıştır.

Satın Almak İstiyorum

Bu ürünü güvenle geciktiricispreystag9000.com sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize özel kampanyalar ile çoklu alım yaparak daha uygun fiyatlarla ürünü temin etmeniz mümkündür. Bir kutu sprey yaklaşık olarak 120 kullanımlıktır. Ayrıca ürün gönderimi sırasında gizliliğinize özen gösterilecek kutu üzerinde ve ambalajda herhangi bir bilgiye yer verilmeyecektir.

Önemli Not : Bu yazı; Geciktiricispreystag9000.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.