İzlenmesi Gereken 2016 Filmleri

2016 senesi sinema açısından oldukça verimli bir ilerleyişe geçeceğe benziyor. Nitekim 2016 filmleri kapsamında özellikle de bilim kurgu ile fantastik sinemanın deyim yerindeyse zirve noktasına ulaşacağı filmler bizleri bekliyor olacak. Kaldı ilk aylarda vizyonda izleme şansını yakalamış olduğumuz Deadpool filmi de Marvel’ in bu sene sunacağı süper kahraman resitalleri içerisinde ki başlangıcı yapmıştır. Aslına bakacak olursak Fox stüdyolarından çıkmış olmasına rağmen bir hayli dikkat çekici bir işleyişe sahip olan ve tempo ile heyecanı her daim üst seviyelerde tutan bu film, mutlaka izlenilmesi gereken bol kahkalaı bir süper kahraman yapımı. Bu sebepten dolayı da izlerken kendinizi kahkahalardan alıkoyamayacaksınız.

2016 filmleri kapsamında sene içerisinde komedinin de asla eksik kalmayacağını yazımıza eklemek isteriz. Osman Pazarlama ile komedi üslubuna başka bir karakter daha kazandırmakta olan Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ile olan altıncı ortaklığında Recep İvedik serisine biraz mola veriyor. Farklı bir yatırımcı olan Osman üzerinden ilerleyen film için şimdiden olumlu eleştiriler kapıda. Bununla birlikte yine bir süper kahraman filmi Kaptan Amerika : Kahramanlar Savaşıyor yapımı da Mayıs ayında vizyona girmeye hazırlanan en sağlam sinema filmlerinden birisi olmaktadır. Konu açısından bir hayli heyecanlandırmakta olan filmde, devletin artık süper kahramanların kimliklerini açıklaması ve belli bir düzen içerisinde devlete bağlı olarak çalışmasını şart koyması akabinde, kahramanların içlerinde ki bölünme ve kişiselleştirilmiş savaşlarına odaklanılmaktadır. Avengers 2 fiminden sonra ki döneme ait bir işleyişi olan bu film pek çok sinefil tarafından merakla beklenmektedir.

2016 filmleri listesinin aslında gerçekten de uzun uzadıya filmler ile sıralamak mümkün olacaktır. Dram, komedi, aksiyon ve bolca heyecanı içerisinde bulundurmakta olan bu yapımlar için şimdiden özel bir liste hazırlamanız gerekebilir. Bu gereklilik dahilinde sizlerin yerli komedide birkaç film ile çok eğlenebileceğinizi belirtmek isteriz. Ali Kundilli 2 ile Wıne fenomeninin ikinci macerasına geçiş yaparak komedi üsluplarını değerlendirme fırsatı yakalayabilir ya da Yozgat’ lı bir ailenin Taksim ile imtihanı sloganına sahip olan Kaçma Birader ile farklı bir komedi üslubu elde edebilirisniz. 2016 filmleri içerisinde Kolpaçino 3. Devre filmi de Şafak Sezer’ in içerisinde büyük kozlar bulundurduğu bir yapım olma özelliği taşıyor. Keza dizilerin en fazla aranan oyuncusu olan Erkan Petekkaya’ yı bu filmde mafya babası rolünde izleyecek olmamız merak uyandırmaktadır. Tüm bu filmleri http://www.filmifullhdizlesene.org/ adresinde rahatlıkla izleyecek ve kendiniz için sağlamında film işleyişleri elde edebileceksiniz. Her zaman en mükemmel olanını sineme deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.