LG G4 Android 7.0 Nougat Tüm Özellikleri

lg-android-noguat
Geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtımı yapılan LG G4 Android 7.0 Nougat tüm özellikleri ile yazımızda. Özellikle inceleyeceğimiz 3 ana başlık ile cihazın hem güvenilirliğini, hem performansını hem de verimliliğini en yakın şekilde incelemiş olacak ve alım yapmak için gerekli kararı daha doğru bir şekilde vermiş olacaksınız diye umuyoruz.

Güvenlik
LG G4 Android 7.0 Nougat Tüm özellikleri arasında ilk öncelik güvenlik oluyor. Özellikle önemli belgeler ile çalışanlar için dosya şifrelemesinin olması artı bir özellik olacak gibi duruyor. Eski modellerinde olan Android başlatılıyor yazısı gidiyor ve arka planda çalışmaya devam eden bir yenilik ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Aynı zamanda cihaz güvenlik konusunda Google Play ve Chrome için de yer alan tüm uygulamaları test ederek sizlere artı güvenlik sunmaya başlayacak. Daha donanımlı güvenliğe ihtiyaç duyuyorsanız bu özelikler sizi kendine çekebilecek diye düşünüyoruz.

Performans
LG G4 Android 7.0 Nougat performansına baktığımızda ise çok daha iyi bir grafik ile karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz. Eskisine göre yüzde 75’lik biz hızlanma söz konusu. Vulkan grafik APS işle çalışacak olan cihaz sizlere istediğiniz hızı vermeyi başaracak.

Verimlilik
LG G4 7.0 Nougat verimlilik konusunda da birden fazla çoklu pencere açma özelliği ile oldukça rahat etmenize yardımcı olacak. Üstelik aynı ekranda iki farklı uygulamayı da kullanabilecek ve ekranı ikiye bölebileceksiniz. Daha önce ki sürümlerinde de bu özellikler vardı ama var olan hatalar giderildi ve daha iyi verim alacağınız şekilde güncellendi.
Aynı zamanda LG G4 Android 7.0 Nougat modelinde yukarıda kilit simgelerin olduğu kısımlarda yer alacak bildirimlere o anda hemen o kısımdan da cevap vererek mesajlaşmalarınızı daha kolay bir hale getiriyor olacak. Özellikle kullandığınız bir uygulamadan çıkmadan hemen üst kısımdan gelen Whatsapp mesajınıza cevap vererek işlemlerinizi bölmek zorunda kalmayacaksınız.

LG G4 Android 7.0 Nougat çıkış tarihi
Henüz tam olarak bir güncelleme tarihi verilmedi ama çok kısa zamanda çıkması bekleniyor. Herkes merak ile bekliyor ve sürekli kontrollerini yapmaya devam ediyorlar.
*** Bu yazı Lgdestek.net sitesinden alınmıştır.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.