LG G6 Fiyatı ile Kullanıcılardan Tam Not Aldı

LG markası herhangi bir ürün üretirken fiyatının da makul bir seviyede tutulup daha fazla sayıda alıcıyla buluşmasını hedeflemektedir. En son piyasaya sürdüğü G6 modeliyle de bu doğrultuda ilerlemiştir. Bu durum kullanıcılardan LG G6 fiyat konusunda da tam puan almasını sağlamıştır.

LG G6 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

LG G6 fiyatı ile göz kamaştırıyor

LG G6 fiyatı diğer telefon üreten markaların aynı veya yakın özelliklere sahip olan telefonlarıyla karşılaştırıldığında fark daha çok ortaya çıkmaktadır. LG telefon modelleriyle ilgili her detaya ulaşabileceğiniz LGDestek.net  sitesini kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu site LG markasına ait olan G2, G3,G4, G5, G6, V10, V20, FLEX serisi, K serisi, X serisiyle ilgili en güncel haberlere kısa yoldan ulaşılmasını sağlamaktadır. Sitede içerik yazarları alınan yeni bilgileri sitede yayınlayıp kullanıcının bilgisine sunmaktadır. Böylece LG markasının yukarda bahsedilen modelleri ile ilgili bilgi almak daha hızlı ve doğru bir şekilde olacaktır.

LG, G6 ile Radikal Bir Değişikliğe Gidecek!

LG fiyat karşılaştırması

LG G6 en ucuz fiyatla piyasaya sürülmek istenmektedir. Buradaki amaç ürünün olabildiğince çok kullanıcıyla buluşmasını sağlamaktır. Tabii ürünün eklenen özelliklerle bir maliyeti vardır ve bu maliyetin altına düşmek pek mümkün değildir. Yine de G6’yı benzer özelliklere sahip olan diğer telefonların marka ve modelleriyle karşılaştırdığımızda uygun bir fiyatta olduğunu görmekteyiz.

LG G6 OLED Ekran Teknolojisi İle Gelebilir!

LG G6 özellikleri

Tanıtımının yapıldığı günden beri çok fazla talep göre LG G6’nın fiyat performans oranı da böyle uygunken, bu ürünün geliştirilen özellikleri nedir diye aşağıda inceleyelim:

  • Şarj sorunu kullanıcıların bayadır şikayetçi olduğu bir konuydu. Bu yüzden bu konu üzerinde ar-ge çalışmaları yapılmış ve yeni modelle birlikte kablosuz şarj fırsatı doğmuştur. Hem de çok kısa bir zamanda ( yaklaşık 30 dakikada %50 ye yakın şarj) iyi bir şarj oranı elde edilerek.
  • Ekran tasarımı olarak genelde kenarları kavisli bir tasarım tercih edilmekteydi. LG G6’yla birlikte LED ekran tercihi yapılmıştır.
  • 2K olan ekran çözünürlüğünden OLED ekran çözünürlüğüne geçilmiştir.
  • Mevcut olan kameraya iris tarayıcı eklenmiştir.
  • G5 modelinde de mevcut olan modüler tasarımına G6 modelinde de geliştirilerek devam edilmiştir.

Bu yazı; LGDestek.net sitesinde yer alan makalelerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.