Macintosh (Mac) Apple Dosya Paylaşım Programları

Mac Apple bilgisayarlar kısa sürede teknolojinin gelişimine ayak uydurmayı başarabilmiş ürünlerin üretimi 1984 yılında piyasaya sürülmüştür. İşletim sistemi diğer yazılımlara göre çok farklı şekilde çalışıp başarılı grafik ara yüzünü ilk kullanan başarılı firmalardan birisi olmuştur. Çalışmalarını büyük titizlikle gerçekleştiren firma kısa zamanda başarıyı elde ettiklerinden dolayı 1986 yılında Macintosh yazılımıyla üretimi devam ettirmişlerdir. Kısa ve öz bilginin ardında asıl konumuza dönelim Mac Programları son sürüm yazılımlarını indir son sayfasından ücretsiz indirebilirsiniz. Diğer firmalar ile arasında rekabet oranı yüksek olan Mac bilgisayarlar tasarımı, çalışma sistemi ve fiyatıyla birçoğumuzun istediği ürünler arasındadır.

Mac bilgisayarın işletim sistemi farklı olduğu için haliyle Windows ve diğer sistemlere uyumlu geliştirilen programlar çalışmamaktadır. Dosya paylaşımı, müzik indirme, lisanslı oyun satın alma işlemini sağlayan vazgeçilmezi mümkün olmayan programlardan birisi kesinlikle Steam Mac programıdır. İnternet bağlantınız olduğu sürece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Programda online işlemler yapabiliyoruz nedir bunlar. Satın aldığınızı oyunu bağlantınız varsa çevrimiçi açma yetkisi sağlıyor.  Hesabınızda bulunan oyunlar güncellendiği vakit sizlere bildiriyor ve böylelikle daima oyunun güncel sürümünü oynamış bulunuyorsunuz. İndirimde bulunan oyun kampanyalarından faydalanıyoruz. Oyun esnasında steam programı kullanan arkadaşlarımızla sesli konuşmamızı sağlıyor. Programı ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek bir programla indirmek istediğiniz tüm çeşitli dosyaları ücretsiz indirebileceğiniz Torrent programından bahsedelim. Mac Mediaget torrentleri indirme programı sayesinde internet ortamında en çok aratılan oyun, video, müzik, film, program ve diğer dosya araçlarını bilgisayarınıza hızlı, güvenli biçimde indirme sağlayabilirsiniz. Çevirim içi indirmek istediğiniz müzik ve video dosyalarını ön izlemesini yaparak önce görmenizi sağlıyor. Kütüphane ortamı sayesinde dâhice kullanım kolaylığı sağlaması bir ayrıcalık olduğunu belirtelim. İndirson.com adresinde tüm dosyalarınıza kolayca ulaşıp kullanabileceksiniz. Yeni güncel sürümünde programa profesyonel hızlı arama motoru eklenmiş olup tüm indireceğiniz dosyalara hızlı ulaşmak imkânı sağlıyor.  Basit kullanım ara yüzü sayesinde tüm kullanıcılara hitap ediyor.

kaynak :  www.indirson.com

Bu içeriğe yorum yapabilirsiniz, veya trackback kendi sitenize gönderebilirsiniz.